На відділенні «Ветеринарна медицина» для студентів IV-х курсів (групи ВМ-44, ВМ-45) було проведено інструктаж по направленню на технологічну виробничу практику, яка буде проходити з 04.10.2021 по 26.11.2021 р. Присутній на інструктажі завідувач навчально-виробничої практики І.І. Грубінка наголосив студентам про своєчасне написання звітів з практики і їх здачу.

Провідний фахівець з охорони праці Костюк М.Г. провів інструктаж з техніки безпеки, тро що студети розписались в журналі інструктажів з Т.Б.

Викладачі відділення Гуленко І.В., Торжаш А.Й., Долженко К.Х., та Керик П.М. ознайомили студентів з основними напрямами роботи під час проходження практики та окреслили ряд завдань. Також завідувач ветеринарного відділення Гуленко М.П. наголосила на правильності оформлення звітної документації та ознайомила студентів з графіком проведення консультацій .


Сподіваємось, що студенти набудуть практичних навичок і в майбутньому стануть хорошими фахівцями ветеринарної медицини.
Маріанна Гуленко