В період з 04 жовтня по 26 листопада студенти 4-го курсу відділення «Ветеринарна медицина» проходять виробничу технологічну практику.
Виробнича практика є найважливішою ланкою в системі підготовки фахівців у галузі ветеринарної медицини. Вона дозволяє студентам в достатній мірі ознайомитися з діяльністю ветеринарного фахівця широкого профілю, закріпити теоретичні знання, виявити їх прогалини та набути необхідних практичних навичок.


Виробничу технологічну практику студенти відділення проходять в кращих ветеринарних об'єктах області. За час проходження практики практиканти беруть безпосередньо участь у прийомі хворих тварин, постановці діагнозу, надання лікарської допомоги, проведенні планових діагностичних, профілактичних та оздоровчих заходів. Студенти мають змогу ознайомитися з виробничою санітарією та гігієною праці в тваринництві та охорони навколишнього середовища з метою запобігання захворювань людей і тварин.


Бажаємо студентам поглибити знання, одержаних в процесі теоретичного навчання, набути умінь та навичок, які необхідні в професійній діяльності фельдшера ветеринарної медицини.
Маріанна Гуленко