Завідувачка відділення ветеринарної медицини коледжу Маріанна Гуленко відзначила позитивне значення цього заходу. Адже практичне застосування отриманих знань є важливим етапом будь-якого навчання, що дає змогу на практиці доповнити теоретичні знання, розширити науковий потенціал кожного студента, усвідомитись в тому що ними вибір професії був правильним
Радо підтримали таку ініціативу і самі студенти. Так, на думку третьокурсниці Анастасії Симочко, дистанційне навчання, в умовах якого останнім часом проходив освітній процес, не дає змоги якісно поліпшувати практичні навики. Тому подібні екскурсії є не лише цікавими, а й корисними.