Екзаменаційна сесія — це період підбивання підсумків навчальної роботи студентів протягом семестру.

Під час сесії студенти складають іспити з таких дисциплін : «Патологічна анатомія та патологічна фізіологія с.г. тварин», «Паразитологія та інвазійні хвороби с.г. тварин», «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с.г. тварин».

Зичимо всім студентам якнайкраще продемонструвати усі здобуті знання та успішно скласти екзаменаційну сесію.
Здоров’я всім, успіху. Бережіть себе!
Маріанна Гуленко
Зав. Відділенням