У студентів 3-4 курсів відділення «Ветеринарна медицина» розпочато зимову екзаменаційну сесію 2021-2022 н.р.

Екзаменаційна сесія — це період підбивання підсумків навчальної роботи студентів протягом семестру.

Image

Під час сесії студенти складають іспити з таких дисциплін : «Патологічна анатомія та патологічна фізіологія с.г. тварин», «Паразитологія та інвазійні хвороби с.г. тварин», «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с.г. тварин».

Image
Зичимо всім студентам якнайкраще продемонструвати усі здобуті знання та успішно скласти  екзаменаційну сесію.
Здоров’я всім, успіху. Бережіть себе!
 
Маріанна Гуленко
Зав. Відділенням