Сесія в навчальних закладах – гаряча пора для студентів. Саме цей період вважається «найскладнішим» в їхньому житті. Головна мета сесії – перевірити вміння, знання та навички студентів.
Давно існує жарт, що «від сесії до сесії живуть студенти весело». Та це всього лиш жарт, проте й нині, під час літньої сесії, студенти ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» живуть весело – разом в колі одногрупників готуються до іспитів, бігають по бібліотеках, шукають інформацію в Інтернеті, аби якнайкраще продемонструвати вивчене. Найбільше, звісно, нервують та метушаться студенти випускних груп, які здають екзамени востаннє і вже думають про перспективнее майбутнє.