Інтерв`ю з ученицею 9 класу Обавської гімназії - Мущинка Дар‘ю
Чому саме ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України»?
На це питання легко відповісти, я дуже люблю тварин і природу, а цей коледж повністю для цього облаштований. Надзвичайно мальовнича територія, багато тварин, педагоги які допомогають опанувати професію.
Так чому ж саме «Ветеринарна медицина»?
Все дуже просто, я вважаю, що ця професія потрібна всюди. Ветеринари-не просто люди, які лікують тварин, це справжні герої, на мою думку це дуже важко, адже на відміну він людей тварина не може сказати що її турбує, лікарю потрібно визначити в чому саме проблема, та допомогти тварині.