Цими днями відповідно до розкладу занять у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» на навчально-виробничій клініці ветеринарної медицини проводилася навчальна практика з дисципліни «Епізоотологія з мікробіологією» на тему «Дезінфекція, дезінсекція, дератизація».
Студенти академічних груп ВМ-34, ВМ-35 вивчали Правила техніки безпеки при проведенні дезінфекції, знайомилися з апаратурою для здійснення профілактичних, протиепізоотичних заходів, проводили механічне очищення тваринницьких приміщень, а саме: корівника, свинарника, кролятника, телятника, конюшні, курятника, вигульних майданчиків, вольєрів, кліток. Здійснювали заміну верхнього шару грунту у вольєрах. Проводили санітарне очищення дверей, вікон, перегородок, годівниць, предметів догляду за тваринами. Визначали параметри приміщень для проведення дезінфекції, готували робочі дезінфекційні розчини та власне проводили профілактичну дезінфекцію хімічним методом. Вчилися складати акт про проведену дезінфекцію.