Ми живемо у важкі часи, в нашій країні війна, але ми не повинні опускати рук, адже освіта чи не найголовніший вклад в майбутнє наших дітей та нації вцілому.
Навчання у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» в основному проходить у дистанційному режимі, але для підготовки кваліфікованих спеціалістів ветеринарної медицини конче необхідна і практична підготовка майбутніх фахівців. Тому викладачі ветеринарного відділення наполегливо працюють саме над поглибленням теоретичних знань та відпрацюванням практичних навичок у студентів старших курсів.


На практичних заняттях з «Хірургії ветеринарної медицини» студенти мали змогу засвоїти та поглибити свої знання. А саме відпрацювати на практиці підготовку тварин до операції та наркотизації їх, правила асептики та антисептики, які включають в себе стерилізацію інструментів, обробку операційного поля та рук хірурга. А також безпосередньо побачити та взяти участь у самій операції, в даному випадку кастрації хрячків.


Практика є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки ветеринарних спеціалістів в нашому коледжі, навіть у такий складний період нашого життя.
Слава Україні!
Героям Слава!
Катерина Долженко викладач ветеринарних дисциплін
Валентина Дерев’янко студентка групи ВМ-44