5 та 6 квітня 2022 року відбувся захист звітів виробничої переддипломної практики у випускних групах (ВМ-44 та ВМ-45) відділення «Ветеринарна медицина».

Переддипломна практика тривала 6 тижнів, пройшла успішно та у зазначені терміни.
Протягом цього періоду студенти мали можливість закріпити теоретичні знання і оволодіти практичними навиками у проведенні діагностичних, лікувально-оздоровчих та профілактичних заходів у ветеринарних клініках, фермерських господарствах, районних державних лікарнях ветеринарної медицини.


Захист звітів відбувся у змішаному форматі за допомогою платформи Google meet та живого спілкування. Захід відбувся відкрито, публічно.

Студенти-практиканти добре підготували та оформили звіти-щоденники, які захистили на позитивні оцінки.
Маріанна Гуленко