27 травня 2022 р. студенти випускних груп Відокремленого структурного підрозділу «Мукачівський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» відділення «Ветеринарна медицина» розпочали здачу перевідних екзаменів у змішаній формі. Студенти, які тимчасово перебувають за кордоном у зв'язку з військовими діями в Україні підтверджували свої знання в дистанційній формі. Так студенти групи ВМ-44 успішно склали іспит з дисципліни «Внутрішні незаразні хвороби», а студенти групи ВМ-45 здавали перевідний екзамен з дисципліни «Епізоотологія з мікробіологією».


Попереду, у випускників, ще два перевідні та два державні екзамени. Тож побажаймо їм успіху!

Тетяна Дурдинець,
викладач ветеринарної дисципліни