Атестація здобувачів – це завершальний етап навчання в коледжі та перевірка професійних компетентностей майбутніх спеціалістів ветеринарної медицини.

Для студентів випускних груп державні екзамени – це надзвичайно важливий момент, адже вони перед членами державної екзаменаційної комісій повинні підтвердити рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних умінь.
Цьогоріч цикл проведення державних екзаменів на відділенні Ветеринарна медицина розпочався 09.06.2022 року із складання комплексного кваліфікаційного іспиту « Інфекційні та інвазійні хвороби с.г. тварин» та завершився 21.06.2022 р. із складання комплексного кваліфікаційного іспиту «Неінфекційні хвороби с.г. тварин».


Випускники показали високий рівень знань, чітко, змістовно відповідали на поставлені запитання, підтверджуючи, що за роки навчання вони здобули відмінні знання і вміння.

Вітаємо студентів з успішною здачею іспитів та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!
Маріанна Гуленко,
завідувач ветеринарним відділенням