21 жовтня, відбулася толока з благоустрою території відділення ветеринарної медицини коледжу. День видався гарним. Яскраве сонечко та тепла погода сприяла загальному настрою учасників толоки. До прибирання території клініки ветеринарної медицини, долучились викладачі та всі учасники освітнього процесу відділення.

В результаті було прибрано територію відділення: упорядковано трав’янисті газони, квітники, прибрано опале осіннє листя, квіткові клумби, підрізані гілки дерев та кущів, прибране сміття.
Всі попрацювали дружньо та із задоволенням!


Дякуємо усім учасникам, які долучилися до толоки, які не залишилися байдужими до чистоти території нашого коледжу!
Маріанна Гуленко,
завідувач ветеринарним відділенням