Успішне завершення зимової сесії

З 5 по 8 грудня – проходила  екзаменаційна сесія осіннього семестру для студентів 4 курсу відділення Ветеринарної медицини. Здобувачі освітнього процесу складали іспити з таких дисциплін, як «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння сільськогосподарських тварин» та «Паразитологія та інвазійні хвороби сільськогосподарських тварин».
Для всіх студентів сесія - найскладніший і найвідповідальніший період навчання. Адже екзаменаційна сесія — це період підведення підсумків навчальної роботи студентів протягом семестру.
Image
Image
Студенти 4 курсу показали хороші результати і прагнення до навчання, щоб стати відмінними спеціалістами.
 
 
 
Маріанна Гуленко,
завідувач ветеринарним відділенням