На відділенні «Ветеринарна медицина» для студентів IV-х курсів (групи ВМ-44, ВМ-45) було проведено інструктаж по направленню на виробничу переддипломну практику, яка буде проходити з 23.01.2023 по 03.03.2023 р.
Присутній на інструктажі завідувач навчально - виробничої практики Грубінка І.І. наголосив студентам про своєчасне написання звітів з практики і їх здачу.

Провідний фахівець з охорони праці та техніки безпеки Костюк М.Г. звернув увагу на дотриманні правил техніки безпеки, пожежної та електробезпеки при проходженні виробничої переддипломної практики.

Викладачі відділення Гуленко І.В., Дурдинець Т.М., Долженко К.Х. та Керек П.М. ознайомили студентів з основними напрямами роботи під час проходження практики та окреслили ряд завдань.
Також завідувач ветеринарного відділення Гуленко М.П. наголосила на правильності оформлення звітної документації та ознайомила студентів з графіком проведення консультацій.

Сподіваємось, що студенти набудуть практичних навичок і в майбутньому стануть хорошими фахівцями ветеринарної медицини.
завідувач відділення
Маріанна Гуленко
Маріанна Гуленко