На відділенні «Ветеринарна медицина» для студентів IV-х курсів (групи ВМ-44, ВМ-45) було проведено інструктаж по направленню на виробничу технологічну практику, яка буде проходити з 23.09.2019 по 15.11.2019 р. Присутня на інструктажі заступник директора з навчальної роботи Яцик М.І. наголосила студентам про своєчасне написання звітів з практики і їх здачу.


Викладачі відділення Кириленко Л.І., Грига Н.П., Дурдинець Т.М., Долженко К.Х. ознайомили студентів з основними напрямами роботи під час проходження практики та окреслили ряд завдань. Також завідувач ветеринарного відділення Гуленко М.П. наголосила на правильності оформлення звітної документації та ознайомила студентів з графіком проведення консультацій .
Сподіваємось, що студенти набудуть практичних навичок і в майбутньому стануть хорошими фахівцями ветеринарної медицини.
завідувач відділення
Гуленко М.П.