Вплив людини на довкілля стає все більш активним та різноманітним. Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнів в тому, що забруднення оточуючого довкілля веде до втрати нашого здоров’я.
На відділенні «Ветеринарна медицина» було проведено заходи з благоустрою території – організовувались та виконувалися роботи по прибиранню території навчальної ветеринарної клініки та прилеглої території.

Студенти відділення разом з кураторами провели комплекс заходів із озеленення, благоустрою, забезпечення чистоти і порядку, прибирання та приведення у належний санітарний стан територій, а також належна підготовка до Великодніх свят, щоб зробити територію навчальної клініки ще кращою та привабливішою.

Приділяти увагу санітарному стану слід не тільки навесні, а впродовж всього року – періодично проводити прибирання.


Чистота довкілля – у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.
Пам’ятайте, що чисте довкілля – запорука нашого здоров’я!
Пам’ятайте, що чисте довкілля – запорука нашого здоров’я!
Маріанна Гуленко,
завідувач відділення
завідувач відділення