Я - Симочко Анастасія, студентка 4 курсу відділення «Ветеринарна медицина», ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБІП України».
За період навчання в коледжі, я набула теоретичні та практичні знання, спробувала себе і відточила свої професійні навички та вміння, приймала участь у спортивних змаганнях, їздила з екскурсіями та отримала найцінніше – досвід.

За чотири роки студентського життя, в мене з’явилися справжні друзі, я навчилася ставити перед собою цілі і впевнено йти до них, тішитися успіхам і долати перепони.

Саме тут, в коледжі, я зрозуміла, що зробила правильний вибір, і якщо ви, як і я, любите тварин – то вам саме сюди. Викладачі відділення «Ветеринарна медицина» радо зустрінуть і навчать премудростям діагностики, лікування та профілактики хвороб тварин.
Запрошуємо вас у дружнє коло нашої родини.
Анастасія Симочко, студентка групи ВМ-44,
відділення «Ветеринарна медицина».