Студенти активно долучилися до підготовки та проведення заходу: намалювали газету, підібрали фотоматеріали, декламували вірші. Цікавими також були доповіді студентів, які супроводжувалися показом презентації, відеороликами. Спільними зусиллями студентів та організаторів було зроблено все для того, щоб висвітлити цю тему і в подальшому робити все можливе, щоб зберегти своє життя і життя майбутніх поколінь, дбати про чистоту землі, насаджувати дерева, прикрашати землю квітами, травами, не забруднювати ріки, ставки та джерела.
Діана Касинець,
Маріанна Гуленко