Стартували державні іспити на відділенні «Ветеринарна медицина»

Сесія в навчальних закладах – гаряча пора для студентів. Саме цей період вважається «найскладнішим» в їхньому житті. Головна мета сесії – перевірити вміння, знання та навички студентів.

Image
Image
Цьогоріч цикл проведення державних іспитів на відділенні «Ветеринарна медицина» розпочався із складання комплексного іспиту з  «Інфекційних та інвазійних хвороб сільськогосподарських тварин».
Атмосфера під час державного іспита була легкою, дружньою, незважаючи на всі переживання.
Image
«Головне – це бути впевненою у власних можливостях і знаннях»,  – прокоментувала Кривляк Аліна, котра здала іспит на «відмінно».
Наполеглива праця майбутніх фахівців протягом навчання в коледжі дала успішні результати. Члени державної комісії залишилися задоволені відповідями випускників та відмітили високий рівень знань майбутніх фельдшерів ветеринарної медицини.
Image
Image
Нехай вас супроводжує хороший настрій та удача. Не втрачайте мотивації, впевненості в своїх силах та почуття відповідальності. Адже ваше майбутнє – у ваших руках!
 
Маріанна Гуленко,
завідувач ветеринарним відділенням