Кваліфікаційний іспит – це завершальний етап навчання в коледжі для випускників спеціальності 211 «Ветеринарна медицина».
У цей важливий та надзвичайно хвилюючий момент, студенти-випускники перед членами екзаменаційної комісії підтверджують рівень своєї майстерності та фахової компетентності.


08.06.2023 року студенти випускної групи ВМ-44 складали комплексний кваліфікаційний іспит «Неінфекційні хвороби сільськогосподарських тварин».
Випускники показали високий рівень знань, чітко, змістовно відповідали на поставлені запитання, підтверджуючи, що за роки навчання вони здобули відмінні знання і вміння.





Члени екзаменаційної комісії, оцінили високий рівень підготовки студентів.
Вітаємо наших випускників з успішною здачею іспиту та бажаємо успіхів, у майбутній професійній діяльності.

Маріанна Гуленко,
завідувач ветеринарним відділенням