Для студентів випускних груп державні екзамени – це надзвичайно важливий момент, адже вони перед членами державної екзаменаційної комісій повинні підтвердити рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних умінь.
Цьогоріч цикл проведення державних екзаменів на відділенні «Ветеринарна медицина» розпочався 01.06.2023 року із складання комплексного кваліфікаційного іспиту « Інфекційні та інвазійні хвороби с.г. тварин» та завершився 10.06.20223р. із складання комплексного кваліфікаційного іспиту « Неінфекційні хвороби с.г. тварин».



Випускники показали високий рівень знань, чітко, змістовно відповідали на поставлені запитання, підтверджуючи, що за роки навчання вони здобули відмінні знання і вміння.

Відділення ветеринарної медицини, вітає студентів 4 курсу з успішною здачею Комплексних кваліфікаійних іспитів.
Бажаємо вам творчої наснаги, та успіхів на професійній ниві!
Маріанна Гуленко,
завідувач ветеринарним відділенням