Поки студенти ще насолоджуються літньою порою на відділенні «Ветеринарна медицина» завершено поточні ремонтні роботи в навчальних кабінетах та лабораторіях, в яких матимуть можливість відвідувати лекційні та практичні заняття здобувачі освіти.








Варто зазначити, що адміністрація коледжу, а також завідувачі кабінетів і лабораторій зробили все можливе, щоб провести благоустрій навчальної клініки ветеринарної медицини, провести поточний ремонт у навчальних приміщеннях і аудиторіях, оновити матеріально-технічну і лабораторну базу тощо.
Вдалого старту і нових здобутків!
Маріанна Гуленко,
завідувачка ветеринарним відділенням