Щороку, в другу неділю серпня, ветеринари в Україні святкують професійне свято.
Фахівці ветеринарної медицини — це люди, які рятують життя тварин й надають їм професійну медичну допомогу. Вони виконують важливу роботу на рівні з лікарями, які рятують людей.


Щиро вітаю викладачів та студентів відділення ветеринарної медицини з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!
Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Хай усе добро, зроблене з душею і натхненням, повертається до Вас сторицею!
Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Хай усе добро, зроблене з душею і натхненням, повертається до Вас сторицею!
Бажаю Вам щастя та міцного здоров’я, радості й благополуччя, нових професійних досягнень. Нехай і надалі професіоналізм, самовідданість й почуття високої громадянської відповідальності будуть запорукою нових вагомих здобутків.
Маріанна Гуленко,
завідувач ветеринарним відділен
завідувач ветеринарним відділен