Наша дружня родина поповнилась 47 першокурсниками, в яких розпочнеться новий цікавий етап самостійного життя. Це пора відкриття незвіданих перспективі у світі знань.
Основне завдання відділення – забезпечити якісну освіту у підготовці висококваліфікованих фахівців у галузі «Ветеринарія». Щоб досягти своєї мети, студентам слід запастися терпінням, старанністю. Бути всебічно розвинутими, формувати в собі особистість, гідну громадянина своєї країни.






Бажаємо здобувачам освітнього процесу успішного навчання, здоров’я і найголовніше – миру. Нехай здобуті знання стануть щасливим квитком до здійснення всіх Ваших мрій!
Пам’ятаймо, що в невтомній праці — наша перемога!
Маріанна Гуленко,
завідувач відділення