На відділенні ветеринарної медицини відбулися перші збори Ради студентського самоврядування у 2023-2024 навчальному році.

На засіданні було переобрано голову РСС, заступника голови, та секретаря. Студентська рада обговорила та затвердила план роботи на навчальний рік.


Колишній голова студентської ради Ференц Едуард прозвітував про пророблену роботу за 2022-2023 н.р.
РСС визнала роботу задовільною.
На РСС в цьому році поставлено багато завдань. Ми плануємо провести багато заходів для більш насиченого студентського життя на нашому відділенні.

Завдання студентської ради в поточному році покращити освітні здобутки студентів та дисципліну на відділенні.
Ради студентського самоврядування
відділення ветеринарної медицини