На 2 курсі, я вивчала такі предмети по спеціальності як : анатомія, фармакологія, годівля — це найважливіші на мою думку дисципліни, які служать фундаментом для подальших знань. Ці дисципліни досить складні, але в той же час цікаві, пізнавальні та дуже корисні. Далися вони мені досить легко, завдяки зрозумілим поясненням викладачів, кожен з них вклав частинку своєї душі, для того. аби нас навчити та зацікавити. Звичайно, всі вони талановиті й розумні, але що найбільше мені у них подобається так це те, як вони ставляться до студентів. У них є неймовірний дар знаходити підхід до всіх. Ну по-перше, наші педагоги дуже привітні, добрі та хороші люди, у будь-який момент допоможуть тобі у незрозумілій ситуації і навіть підтримають у важкий час. По-друге, викладачі-- майстри своєї справи, вони вміють зрозуміло пояснити та показати на живих тваринах, і зроблять це так фахово, що тобі самому захочеться вчитися.