На відділенні «Ветеринарна медицина» для студентів IV-х курсів (групи ВМ-44, ВМ-45) було проведено інструктаж по направленню на виробничу технологічну практику, яка буде проходити з 25.09.2023 по 17.11.2023 р.


Заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик побажала здобувачам освіти закріпити теоретичні знання на практиці.

Присутній на інструктажі завідувач навчально - виробничої практики Ігор Грубінка наголосив студентам про своєчасне написання звітів з практики і їх здачу.

Провідний фахівець з охорони праці та техніки безпеки Михайло Костюк звернув увагу на дотриманні правил техніки безпеки, пожежної та електробезпеки при проходженні виробничої технологічної практики.

Викладачі відділення Ігор Гуленко, Тетяна Дурдинець, Катерина Долженко та Юрій Стегура ознайомили студентів з основними напрямами роботи під час проходження практики та окреслили ряд завдань.

Також завідувачка ветеринарного відділення Маріанна Гуленко наголосила на правильності оформлення звітної документації та ознайомила студентів з графіком проведення консультацій .
Ми впевнені, що студенти набудуть практичних навичок і в майбутньому стануть хорошими фахівцями у своїй справі і зможуть надавати високоякісну допомогу у лікуванні та догляді за тваринами.
Маріанна ГУЛЕНКО
завідувач відділення