16 лютого вся Україна святкує День єднання. Свято, яке об’єднало всіх українців з різних куточків світу. Виникло воно не в найкращий для України час. Це свято асоціюється із злочинним вторгненням РФ на українську землю.

Сьогодні студенти відділення ветеринарної медицини разом із студентським сенатом та викладачами вітають всіх з цим святом. З цієї нагоди на відділенні було проведено флешмоб «В єдності наша сила!»


Наша єдність має залишатись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!

Олексій ДАНАЙКАНИЧ,
голова студентського сенату відділення ветеринарної медицини