Відкрила конференцію завідувачка відділення Ветеринарна медицина Маріанна Гуленко, яка привітала учасників конференції, представників закладів вищої освіти, науковців, студентів, з багатьох областей України, побажала учасникам плідної роботи, обміну науковими думками.
Вступне слово сказала викладачка дисципліни «Бджільництво», співробітник ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича» Павліна Керек. Вона зазначила, зокрема, що в Україні зародилося дбайливе, мудре, раціональне бджільництво і нам, українцям, притаманні гуманність, людяність і дбайливе ставлення до матінки – природи.