Здавати кров не шкідливо. Людський організм еволюційно пристосований до кровопускань. Здача крові на регулярній основі сприяє самооновленню всього організму. У постійних донорів рідше спостерігаються інфаркти, сердечні напади, атеросклероз, залізодефіцитна анемія та інше. Здача крові покращує емоціональний стан людини, донор має більше шансів на виживання в надзвичайних умовах. Нарешті, донорство сприяє усвідомленню своєї соціальної значимості і підвищує свою гідність.
Кров – це найцінніше з того, що людина може дати іншій людині. Це дар життя.
Катерина ДОЛЖЕНКО, Ігор ГУЛЕНКО, викладачі відділення ветеринарної медицини