Відповідно до графіку освітнього процесу 17 червня 2024 року на відділенні Ветеринарна медицина стартували перевідні екзамени для студентів 2-3 курсів.


Цього дня проявити свої знання мали змогу студенти групи ВМ-34 з дисципліни «Хірургія ветеринарної медицини» та ВМ-35 з дисципліни «Патологічна фізіологія та патологічна анатомія с.г. тварин».

Здобувачі освіти вирішували тестові завдання та теоретичні питання, щодо діагностики, лікування та профілактики хірургічних захворювань тварин, а також постановки патологоанатомічного діагнозу при розтині.

Студенти показали добрі фахові знання та були справедливо оцінені екзаменаторами, за що отримали відповідні бали.
Бажаємо всім успішного завершення навчального року!
Катерина ДОЛЖЕНКО,
голова циклової комісії ветеринарних дисциплін
голова циклової комісії ветеринарних дисциплін