26 та 28 листопада 2019 року відбувся захист звітів виробничої технологічної практики у випускних групах (ВМ-44 та ВМ-45) відділення «Ветеринарна медицина».


Виробнича технологічна практика студентів є важливою складовою частиною навчального процесу з підготовки кваліфікованих фахівців ветеринарної медицини у вищих навчальних закладах, що проводиться з метою поглиблення теоретичних знань, формування вмінь і набуття практичних навичок самостійного виконання професійних завдань на посаді молодшого спеціаліста.
Вона доповнює і поширює отримані студентами теоретичні знання з комплексу дисциплін, які пов’язані між собою, поглиблює і розширює набутий досвід попередньої навчальної практики.
Технологічна практика тривала 8 тижнів, пройшла успішно та у зазначені терміни.

Студенти-практиканти добре підготували та оформили звіти-щоденники, які захистили на позитивні оцінки.
Маріанна Гуленко