У ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» кураторами академічних груп ВМ-34, ВМ-35 М. П. Гуленко та Д.В. Касинець було проведено виховну годину, приурочену річниці Голодомору. Саме ці трагічні реалії українського суспільства і стали темою виховної години. Метою проведеного заходу було вшанування пам'яті жертв Голодомору.


Необхідно пригадати страшні сторінки трагедії 1932-1933 рр., осмислити причини, осудити тоталітаризм як злочинну форму влади, здатну безкарно знищувати свій народ.
Однією з передумов необхідності проведення даного заходу є виховання патріотичних почуттів у молодого покоління. При цьому було використано документи, статистичні дані, хроніку, спогади очевидців, фрагменти листів тощо. Саме в «народній пам’яті» достовірно описано трагізм історичного минулого українського народу, насамперед голодні 30-ті роки, страшні наслідки яких влада постійно замовчувала.


Та все ж спільними зусиллями студентів і організаторів виховної години було зроблено все для того, щоб донести до присутніх усю сутність трагізму Голодомору та усвідомлення ними нелюдських страждань, пережитих українцями — нашими пращурами. Вшанували пам’ять жертв Голодомору хвилиною мовчання.
Мар'яна Гуленко
Діана Касинець
