
Погожого осіннього дня відбулося виїзне заняття з дисципліни «Тваринництво» із студентами 3 курсу ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» відділення Ветеринарна медицина. У межах навчальної практики було проведено цікаве виїзне заняття в фермерське господарство «Бараново» Хустського району, де студенти мали змогу ознайомитись з особливостями годівлі та утримання великої рогатої худоби.



На занятті здобувачі мали змогу у виробничих умовах виконувати завдання передбачені навчальною програмою та отримати навики необхідні для подальшої професійної діяльності.


Здобувачі освіти брали безпосередню практичну участь у занятті, мали можливість ставити актуальні запитання до лікаря ветеринарної медицини, на які отримали вичерпні та компетентні відповіді.
Висловлюємо щиру подяку керівнику управління ветеринарної медицини в Хустському районі Пекарю І.М. та фахівцям господарства за надану можливість та цікаву екскурсію.
Маріанна ГУЛЕНКО,
завідувач відділення ветеринарної медицини