4 листопада 2024 року на відділенні Ветеринарна медицина, згідно плану «Тижня циклової комісії ветеринарних дисциплін» у групах ВМ-14, ВМ-15 було проведено відкриту виховну годину на тему: «Скажи шкідливим звичкам – НІ!».


Метою заходу є запобігання шкідливим звичкам, які негативно впливають на здоров'я підлітків, формування вмінь і навичок студентів щодо власної безпеки, розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки, виховання в студентів бажання зберегти власне здоров'я.

Студентами було підготовлено доповіді і презентаційні матеріали, а також переглянуто відеофільми про шкідливий вплив алкоголю, тютюну, наркотиків та електронних сигарет на організм людини.




На завершення виховної години куратори академічних груп наголосили, що рости здоровими і сильними допоможуть заняття спортом, а найбільше - здоровий спосіб життя!


Бережіть себе і своє здоров'я!
Ігор ГУЛЕНКО,
Вікторія АЛМАШІЙ,
Наталія САБОВ,
куратори відділення ветеринарної медицини