Чисте довкілля починається з кожного з нас

Днями на території навчальної клініки ветеринарної медицини відбулася щорічна осіння толока,  яка зібрала студентів та викладачів відділення ветеринарної медицини ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України».

Image

Це нагода обдумати та оцінити дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямку збереження та відновлення довкілля, визначити роль кожного жителя у збереженні нашої планети та її екосистем.

Image
Image

Толока стала не тільки символом об’єднання кураторів та  здобувачів освіти, а й прикладом формування екозвичок навіть у непростих умовах. Спільними зусиллями внутрішній дворик навчальної клініки став затишнішим та чистішим, зберігаючи довкілля для майбутніх поколінь.

Image
Image

Велика вдячність усім учасникам, а особливо викладачам, які власним прикладом демонструють важливість відповідального ставлення до навколишнього світу.

Image
Разом змінюємо середовище на краще!
Чистота довкілля – у наших руках! Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини!
Ігор ГУЛЕНКО,
                                                                              викладач ветеринарних дисциплін