Днями на території навчальної клініки ветеринарної медицини відбулася щорічна осіння толока, яка зібрала студентів та викладачів відділення ветеринарної медицини ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України».

Це нагода обдумати та оцінити дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямку збереження та відновлення довкілля, визначити роль кожного жителя у збереженні нашої планети та її екосистем.


Толока стала не тільки символом об’єднання кураторів та здобувачів освіти, а й прикладом формування екозвичок навіть у непростих умовах. Спільними зусиллями внутрішній дворик навчальної клініки став затишнішим та чистішим, зберігаючи довкілля для майбутніх поколінь.


Велика вдячність усім учасникам, а особливо викладачам, які власним прикладом демонструють важливість відповідального ставлення до навколишнього світу.
