29 листопада 2024 року відбувся захист звітів виробничої технологічної практики у випускних групах (ВМ-44 та ВМ-45) відділення «Ветеринарна медицина».

Виробнича технологічна практика студентів є важливою складовою частиною навчального процесу з підготовки кваліфікованих фахівців ветеринарної медицини у вищих навчальних закладах, що проводиться з метою поглиблення теоретичних знань, формування вмінь і набуття практичних навичок самостійного виконання професійних завдань на посаді молодшого спеціаліста.

Вона доповнює і поширює отримані студентами теоретичні знання з комплексу дисциплін, які пов’язані між собою, поглиблює і розширює набутий досвід попередньої навчальної практики.

Впродовж двох місяців студенти відділення закріплювали та поглиблювали набуті теоретичні знання та практичні уміння і навички в господарствах, підприємствах, організаціях та установах з якими укладено угоди про співпрацю.

Захід проходив у форматі конференції, під час якої здобувачі освіти традиційно представляли свої оформлені щоденники-звіти та презентаційні матеріали, які містили основну характеристику бази практики та види робіт, які виконувалися під час практики.


Маріанна ГУЛЕНКО,
завідувач відділення ветеринарної медицини