Навчальний семестр закінчується, і логічним завершенням його є проведення зимової екзаменаційної сесії, адже сесія – це період підбиття підсумків навчальної роботи кожного студента. Саме цей період вважається найскладнішим в житті студентів.


3 і 6 грудня 2024 року згідно графіка екзаменів, який затверджений заступником директора з навчальної роботи Яцик М.І. студенти 4 курсу відділення ветеринарної медицини складали іспити з дисципліни «Паразитологія та інвазійні хвороби с.г. тварин» та «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с.г. тварин».

Для студентів семестрові заліки та екзамени – це важлива форма підсумкового контролю засвоєння ними теоретичного та практичного матеріалу з окремої навчальної дисципліни за семестр, що проводиться як контрольний захід.

Успішне складання сесії є свідченням не лише рівня якості навчальних досягнень майбутніх фахівців, але й впливатиме на академічний рейтинг студента, що враховується при визначенні кандидатур для призначення стипендії.

