Зимова екзаменаційна сесія 2024 -2025 н.р.

Навчальний семестр закінчується, і логічним завершенням його  є проведення зимової екзаменаційної сесії,  адже сесія – це період підбиття підсумків навчальної роботи кожного студента. Саме цей період вважається найскладнішим в житті студентів.

Image
Image

3  і  6 грудня 2024 року згідно графіка екзаменів, який затверджений заступником директора з навчальної роботи Яцик М.І. студенти 4 курсу відділення ветеринарної медицини складали  іспити з дисципліни «Паразитологія та інвазійні хвороби с.г. тварин» та «Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с.г. тварин».

Image

Для студентів семестрові заліки та екзамени – це важлива форма підсумкового контролю засвоєння ними теоретичного та практичного матеріалу з окремої навчальної дисципліни за семестр, що проводиться як контрольний захід.

Image

Успішне складання сесії є  свідченням не лише рівня якості навчальних досягнень майбутніх фахівців, але й впливатиме на академічний рейтинг студента, що враховується при визначенні кандидатур для призначення стипендії.

Image
Image
За результатами, які показали здобувачі освіти під час цьогорічного підсумкового зимового семестрового контролю, можна зробити висновок, що показник якості здобутих знань на відділенні не знизився і залишається на належному рівні.
 
Вітаємо студентів з успішною здачею екзаменів, наступаючими святами!
Міцного Вам здоров’я і мирного неба над головою.
          Слава Україні!
 
Маріанна ГУЛЕНКО,
завідувач відділення ветеринарної медицини