
Від самого початку зустрічі майбутні абітурієнти відчули гостинність закладу. До них звернувся директор коледжу, заслужений працівник ветеринарної медицини України Юрій Садварі, який привітав гостей, окреслив перспективи цієї професії, наголосив на тому, що ветеринарна медицина — це не лише лікування тварин, а важлива частина системи охорони здоров’я, яка гарантує безпеку харчових продуктів, запобігає поширенню антропозоонозних захворювань та забезпечує гармонійне співіснування людини і природи.

Заступник директора з навчальної роботи Ігор Грубінка привітав гостей, ознайомив з іншими спеціальностями, які є у закладі. Щиро запросив на навчання до коледжу.

Завідувачка відділення, Маріанна Гуленко, ознайомила з викладацьким складом, акцентувала на тому, що сьогодні ветеринарні фахівці потрібні як ніколи. У світі, де технології розвиваються з величезною швидкістю, професія ветеринара поєднує в собі традиційні знання та інноваційні методи: від штучного осіменіння до генної інженерії, гуманність, розуміння природи та науковий підхід. Це вибір людей, які хочуть не просто працювати, а служити суспільству, робити цей світ кращим, допомагати тим, хто не може говорити, але так само відчуває біль і потребує турботи.



Найбільш активних учасників було відзначено подяками.


В ході заходу було продемонстровано відеоролик про навчальний заклад та цікаві факти про тварин.
Ілля-Олександр Застулка відповідальний секретар приймальної комісії ознайомив гостей з проєктом Правил прийому на навчання у 2025 році до ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України».







Тетяна ДУРДИНЕЦЬ, заслужений працівник освіти України,
викладач ветеринарних дисциплін