Летіли легко, хоч Майдан ридав…
І з кров´ю перемішана сльоза….
А батько сина ще не відпускав..
Й заплакав Бог, побачивши загін:
Спереду – сотник, молодий, вродливий
І юний хлопчик в касці голубій,
І вчитель літній - сивий-сивий..
І рани їхні вже не їм болять..
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла…

На відділенні ветеринарної медицини кураторами груп ВМ-14 та ВМ-15 Наталією Сабов та Вікторією Алмашій разом зі студентами було проведено інформаційну годину «Небесна сотня житиме у віках». Метою заходу було вшанувати пам'ять героїв Небесної сотні, силу духу, стійкість та патріотизм громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, відстоюючи права і свободи українців, захищаючи ідеали демократії, прищеплювати любов до Батьківщини, виховувати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Цьогоріч ми водинадцяте вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні. Нині маємо тисячі загиблих від російської зброї. Але щорічно 20 лютого згадуємо тих, які першими загинули за те, щоб Україна не зникла з мапи світу як незалежна, демократична держава. Боротьба триває донині, і зараз наші мужні захисники та захисниці виборюють свободу та незалежність нашої країни!

