Великдень - одне з найсвітліших і найтепліших свят у християнському календарі. Це не просто день, коли ми збираємося за великоднім столом із писанками та пасками, це - символ перемоги життя над смертю, добра над злом, любові над байдужістю.

На відділенні ветеринарної медицини вже стало традицією прикрашати писанкове дерево. Цей рік також не став виключенням. Студенти та викладачі відділення взяли участь у флешмобі «Писанкове дерево МИРУ».

Здобувачі освіти творчо підійшли до організації флешмобу, більшість писанок було виготовлено власноруч.

В це велике свято хочеться побажати кожному з нас миру — в душі, в родині, в Україні. Нехай Великдень подарує нову надію, відродить віру в себе і ближнього, додасть сил там, де було важко, і світла — там, де було темно.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Студентський сенат відділення ветеринарної медицини