На відділенні навчаються 170 студентів, на контрактній основі 14, бюджетна форма - 156
Педагогічний колектив відділення активно співпрацює з факультетом ветмедицини НУБіП України, Немішаївським агротехнічним коледжем та Львівський Національним університетом ветеринарної медицини.
Після закінчення наші випускники продовжують навчання на факультеті ветмедицини НУБіП України та Львівського університету ветеринарної медицини.
На даному етапі покращена робота з роботодавцями, з Європейськими навчальними закладами, тісна співпраця з державними і приватними клініками «4 Лапи», «Друг» лабораторіями ветсанекспертизи, регіональною лабораторією ветеринарної медицини, районними лікарнями ветмедицини та дільничними лікарнями районів області. Проводяться навчально-практичні екскурсії на м’ясопереробні підприємства.
За результатами участі студентів у наукових заходах та олімпіадах були нагороджені:
⦁ Василь Сенинець, Тетяна Гузинець, Кароліна Кроо, Олександр Панкулич, Вікторія Сабов та Юлій Вержбіцький
В 2018 році на базі відділення проведено науково-практичні конференцій з участю керівників коледжів, технікумів, що готують спеціалістів ветеринарної медицини.
Традиційно студенти беруть участь в спортивних змаганнях по футболу «Кубок директора», «Дебют першокурсника», «Золота осінь», «Пасхальна писанка», КВН та інших заходах – Голосіївська весна - 2019