Проте я завжди прагнув більшого — розширити свої знання, поглибити досвід і мати змогу працювати з сучасним обладнанням, новітніми підходами до лікування тварин та методиками профілактики захворювань. Саме тому моїм наступним кроком є бажання продовжити навчання на факультеті ветеринарної медицини у Національному університеті біоресурсів і природокористування України.
НУБіП — це нові можливості, сучасна наукова база, досвідчені викладачі та унікальні умови для розвитку молодих фахівців. Я впевнений, що навчання у цьому вищому навчальному закладі дозволить мені стати висококваліфікованим фахівцем, здатним допомагати не лише тваринам, а й зробити внесок у розвиток ветеринарної медицини загалом.
Я готовий докладати максимум зусиль, щоб реалізувати свою мрію.
Артем САБАДИШ,
студент 4 курсу
відділення Ветеринарна медицина