Новини відділення Ветеринарна медицина

Навчальна практика з дисципліни «Патологічна фізіологія і патологічна анатомія сільськогосподарських тварин»

Навчальна практика є важливим етапом підготовки майбутніх ветеринарних фахівців. Вона дозволяє студентам не лише закріпити теоретичні знання, але й сформувати практичні навички діагностики та аналізу патологічних процесів у тварин.
Студенти групи ВМ-34 під керівництвом викладача ветеринарних дисциплін Вікторії Алмашій, мали змогу самостійно провести розтин трупа павича з метою виявлення патологічних змін, під час якого зробили опис макроскопічних проявів патологічних процесів та оформили документацію на розтин трупа птаха.
Image
Метою практики є ознайомлення з морфологічними змінами органів і тканин при різних патологічних станах, засвоєння порядку розтину та обстеження трупів сільськогосподарських тварин; вивчення макро- та мікроскопічних змін у тканинах і органах при патологічних процесах та формування професійного клінічного мислення.
 
Image
Image

Навчальна практика з патологічної анатомії і фізіології сільськогосподарських тварин є важливим компонентом професійної підготовки ветеринарного фахівця. Вона дозволяє не лише застосовувати теоретичні знання на практиці, але й формує клінічне мислення, необхідне для якісної діагностики та лікування тварин.

Image
Image

Вікторія АЛМАШІЙ,

викладач ветеринарних дисциплін

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy +38 050 692 27 81

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search