
Метою екскурсії стало ознайомлення здобувачів освіти з діяльністю лабораторії, методами контролю якості та безпеки продуктів тваринного та рослинного походження, а також з роллю ветеринарної служби у сфері забезпечення санітарного благополуччя населення.

Працівники лабораторії провели дуже цікаву та змістовну екскурсію, а також ознайомили з обладнанням, яке використовується для досліджень продуктів харчування.

Студенти дізналися як здійснюється ветеринарно-санітарна експертиза м’яса, риби, молока, яєць, меду та інших харчових продуктів, які інструменти, лабораторне обладнання та реактиви використовуються при аналізі; які мікробіологічні, фізико-хімічні та органолептичні методи застосовуються в роботі та які документи супроводжують продукцію тваринного походження і як виглядає експертний висновок.

Здобувачі освіти мали можливість побачити на практиці проведення деяких лабораторних аналізів, ознайомитися з нормативними вимогами до безпечності харчових продуктів та з'ясувати як фіксуються результати досліджень.
