Літні канікули — це час відпочинку, нових вражень і пригод. Однак важливо пам’ятати - щоб цей період минув без неприємностей, кожному студенту слід дотримуватись елементарних правил безпеки. Саме тому наприкінці навчального року кураторами академічних груп ВМ-14 та ВМ-15 було проведено годину спілкування на тему: «Безпечні канікули – поради студенту».


Під час зустрічі куратори обговорили зі студентами основні ризики, які можуть виникати під час відпочинку, та як їх уникнути. Особливу увагу було приділено наступним аспектам:
Особиста безпека
Завжди повідомляти рідним або близьким, де ви перебуваєте.
Уникати відвідування незнайомих або небезпечних місць.
Поводитися обачно у громадських місцях.
Безпека на воді
Купатися лише в офіційно дозволених для цього місцях.
Не пірнати у незнайомих водоймах.
Поведінка на природі
Дотримуватись правил пожежної безпеки у лісі.
Захищати себе від кліщів, комах та отруйних рослин.
Не залишати після себе сміття — дбати про довкілля.

Безпека на дорозі
Дотримуватись правил дорожнього руху.
Бути обережним при керуванні велосипедом, електросамокатом чи іншим транспортом.
Кібербезпека
Обережно поводитися в соціальних мережах.
Не розголошувати особисту інформацію невідомим особам.
Уникати небажаних онлайн-знайомств і фішингових сайтів.

Студентам також нагадали про важливість дотримання загальних правил поведінки під час подорожей, на роботі та в побуті. Канікули повинні залишити лише приємні спогади — тож відповідальність і обережність є запорукою вашої безпеки!

Бажаємо всім студентам гарного відпочинку, натхнення, нових вражень і незабутніх моментів. Гарних та безпечних вам канікул!
Вікторія АЛМАШІЙ
Наталія САБОВ,
куратори академічних груп