Інструктаж по направленню на технологічну переддипломну практику

На  відділенні  «Ветеринарна медицина»  для студентів IV-х курсів (групи ВМ-44, ВМ-45) було проведено інструктаж по направленню на технологічну переддипломну практику, яка буде проходити з 20.01.2020 по 28.02.2020 р.
Image

Присутній на інструктажі провідний фахівець з охорони праці та техніки безпеки Костюк М.Г. наголосив студентам на дотриманні правил техніки безпеки, пожежної та електробезпеки при проходженні технологічної переддипломної практики.

Image
Викладачі відділення Грига Н.П.,  Дурдинець Т.М., Долженко К.Х. та Торжаш А.Й. ознайомили студентів з основними напрямами роботи під час проходження практики, своєчасне написання звітів і їх здачу та окреслили ряд завдань.
Також  завідувач ветеринарного відділення Гуленко М.П.  наголосила на правильності оформлення звітної документації та  ознайомила студентів з  графіком проведення консультацій .
Сподіваємось, що студенти набудуть практичних навичок  і в майбутньому стануть  хорошими фахівцями  ветеринарної  медицини.

завідувач відділення

   Гуленко М.П.