Щороку у другу неділю серпня в Україні відзначають День працівника ветеринарної медицини – професійне свято тих, хто щодня бореться за здоров’я тварин, безпеку харчових продуктів та захист екології. У цей особливий день хочеться привітати викладачів, студентів та всіх фахівців галузі з їх професійним святом!
Шановні викладачі, студенти та працівники ветеринарної медицини!
Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом — Днем працівника ветеринарної медицини!
Цей день — особливий для всіх, хто обрав шлях турботи про здоров’я тварин, захисту людства від спільних інфекційних хвороб, безпеки продуктів тваринного походження та гуманного ставлення до братів наших менших. Ви — фахівці, які щодня проявляють витримку, відповідальність, знання та доброту серця.
Особливі слова вдячності — викладачам відділення ветеринарної медицини, які з великою відданістю та професіоналізмом передають знання молодому поколінню, виховують справжніх спеціалістів своєї справи.
Студентам бажаємо наполегливості у навчанні, віри у власні сили та гордості за обрану професію. Нехай кожен із вас відчує, наскільки важливою і потрібною є ваша місія.
Бажаємо усім міцного здоров’я, благополуччя, професійного зростання, поваги від колег та вдячності від тих, кого ви рятуєте щодня.
Зі святом вас, хранителі здоров’я тварин!





Маріанна Гуленко,
завідувач відділення ветеринарної медицина