1 вересня 2025 року на відділенні ветеринарної медицини куратори груп Маріанна Гуленко та Діана Касинець разом зі студентами груп ВМ-14, ВМ-15 провели першу виховну годину на тему "Україна – країна героїв". Метою заняття було укріпити почуття гордості за нашу державу і поваги до тих, хто своєю працею чи подвигом захищає та прославляє Україну, поглибити знання про досягнення українського народу, навчити шанувати свою історію, культуру та героїв минулого й сучасності, навчити критично мислити та аналізувати інформацію.


На виховній годині ми згадали тих, хто віддав життя за свободу, говорили про мужність сучасних захисників та силу нашого народу. Студенти також мали можливість переглянути презентацію, матеріал якої спрямований на формування в них уявлення про поняття «герой», ознайомлення з прикладами героїзму в різні історичні епохи та сучасності. Захід показав багатогранність проявів мужності й відданості — від воїнів і науковців до медиків, волонтерів та освітян.

Студенти ділилися думками та з гордістю говорили про українських героїв. Ми разом дійшли висновку: сила України – в єдності, незламності та любові до рідної землі, усвідомленні особистої відповідальності кожного за майбутнє нашої держави.

Слава Україні! Героям слава!