Виробнича практика забезпечує закріплення теоретичних знань та набуття і удосконалення професійних компетентностей, які потрібні для успішної роботи за спеціальністю


На відділенні ветеринарної медицини для студентів 4-х курсів (групи ВМ-44, ВМ-45) було проведено інструктаж по направленню на виробничу технологічну практику, яка буде проходити з 22.09.2025 по 14.11.2025 р.
Присутній на інструктажі заступник директора з навчальної роботи Ігор ГРУБІНКА наголосив студентам про своєчасне написання звітів з практики і їх здачу.

Провідний фахівець з охорони праці та техніки безпеки Михайло КОСТЮК звернув увагу на дотриманні правил техніки безпеки, пожежної та електробезпеки при проходженні виробничої технологічної практики.

Викладачі відділення Гуленко І.В., Ковбин Е.В., Долженко К.Х. та Алмашій В.П. ознайомили студентів з основними напрямами роботи під час проходження практики та окреслили ряд завдань.
Також завідувач ветеринарного відділення Маріанна ГУЛЕНКО наголосила на правильності оформлення звітної документації та ознайомила студентів з графіком проведення консультацій. Вона наголосила, що успішне проходження практики є не лише обов’язковою складовою навчального плану, а й важливим кроком до становлення їх як майбутніх фахівців ветеринарної медицини.

Бажаємо студентам успішного та плідного проходження практики, цінного досвіду та нових професійних досягнень.
Завідувач відділення
Маріанна ГУЛЕНКО
Маріанна ГУЛЕНКО